Çoka Otomatik Kapı Servisi


 

 

 GENİUS SERVİSİ | Nilstor Otomatik Kapı & Panjur Sistemleri

GENİUS teknik servis olarak GENİUS ürünleri ile ilgili teknik servis hizmeti sunmaktayız.Teknik Servis ekibimiz, sertifikalı, konusunda uzman, güvenilir kişilerden oluşmaktadır.

Servis hizmetlerini en kısa sürede cevaplayabilmek için organize edilmiş bir servis hizmet anlayışımız bulunmaktadır.

Nilstor GENİUS teknik Servis olarak, servis hizmet anlayışımızın temelini yerinde servis hizmeti verebilmek üzerine kurduk. Bu nedenle ekiplerimiz, servis araçlarında mümkün olan ve aşınması daha sık meydana gelen hemen her türlü yedek parça bulundurmaktadır.

Yerinde arıza tespiti mümkün olmayan ve/veya hizmet verilemeyecek durumda olan cihazlarınız atölyemize alınır. Arıza tespiti sonrasında ücret ödemenizi gerektirecek konular durumlarda onayınız alınmadanherhangi bir işlem yapılmaz.

Nilstor GENİUS teknik servis hizmetlerinde müşteri memnuniyeti politikasını daima gözetmektedir. İnsana sürekli yatırım yapan servisimiz, teknik beceri ve kabiliyetlerini geliştirmesi için personellerimizi eğitirken diğer taraftan da iletişim kurma becerilerini artırmaları için hizmet içi eğitimlere tabi tutmaktadır.

Teknik Servis olarak, her türlü ÇOKA ürünü için, bakım, onarım, tamir, cihazların yerinden sökülmesi, montajı, ekspertiz hizmeti, de monte hizmeti, kullanm dışı bırakılan cihazların uzun süre saklanması için gerekli önemlerin alınması gibi hizmetleri sunmaktayız.

GENİUS servisimize emanet ettiğiniz ürünlerinizin güvende olduklarını unutmayınız.

GENİUS teknik servis olarak başlıca hizmet verdiğimiz ürün guruplarını

  • GENİUS Fotoselli Kapı teknik Servis
  • GENİUS Bahçe Kapısı teknik Servis
  • GENİUS Garaj Kapısı teknik Servis
  • GENİUS Bariyer teknik Servis
  • GENİUS Mantar Bariyer teknik Servis
  • GENİUS Seksiyonel Kapı teknik Servis
  • GENİUS Yana Kayar Kapı Yetkili Servisi
  • GENİUS Otomatik Kapı teknik servis
    olarak sıralayabiliriz.


Servis Çağırmadan Önce Yapmanız Gerekenler

Servis talebinde bulunmadan önce aşağıdaki hususları kontrol edin. Hatalı/problemli çalışma devam ederse  GENİUS teknik servisi ile temas kurun.

Arıza durumunda (yanık kokusu, vb.) çalışmayı hemen durdurun, elektrik sigortasını kapatın ve yetkili servise danışın. Birimin elektrik düğmesinin yarım kapatılması birimin güç kaynağıyla bağlantısını tam olarak kesmez. Elektriğin tamamen kapanmasını sağlamak için elektrik sigortasını kapattığınızdan mutlaka emin olun.

Bu linkde belirtilen kontrolleri yaptıktan sonra sorun devam ederse ya da yanık kokusu alırsanız, cihazı hemen durdurun, elektrik sigortasını kapatın ve 0212 641 02 75 numaralı çağrı merkezini arayarak veya online servis formunu doldurarak servis talebinde bulunun.

ÜRÜN

Belirti/Sorun

Çözüm

FOTOSELLİ (RADARLI)

KAPI

Hiç çalışmıyorsa * Günümüzde kullanılan birçok model içerisinde kapı zorlanması durumunda emniyet için çalışmamaktadır.Elektrik şalterini kapatıp açın.
* Elektrik şalteri açık olmayabilir.* Şebeke elektriği kesilmiş olabilir.
* İşlemci veya motor arızalanmış olabilir. Çağrı merkezimizi arayın.
Kapı açılıyor fakat kapanmıyor * Emniyet fotoselleri arızalanmış olabilir.
* Radarları arızalanmış olabilir. GENİUS servisini arayınız.
Ses yapıyor * Motor rulmanlarında problem olabilir* Kayış rulmanlarında problem olabilir.* Kanat rulmanlarında problem olabilir. GENİUS servisini arayınız.
Elektrik geliyor fakat çalışmıyor * Bağlantı kablolarında kopma olmuş olabilir.  GENİUS tamir servisini arayınız.
Bu kontrolleri yaptıktan sonra sorun devam ederse  cihazı hemen durdurun, elektrik sigortasını kapatın ve
0212 641 02 75 numaralı fotoselli kapı tamir servisi çağrı merkezini arayın.

OTOMATİK (MOTOLU)

BAHÇE KAPISI

Hiç çalışmıyorsa * Günümüzde kullanılan bazı modellerde kapı zorlanması durumunda emniyet için bekleme konumuna geçmektedir. Elektrik şalterini kapatıp açın.
* Elektrik şalteri açık olmayabilir.* Şebeke elektriği kesilmiş olabilir.* Kumanda pilini kontrol edin, pili bitmiş olabilir. Pili değiştirin.
* Kontrol kartı veya motor arızalanmış olabilir. Çağrı merkezimizi arayın.
Kapı açılıyor fakat kapanmıyor * Emniyet fotoselleri arızalanmış olabilir. Otomatik bahçe kapısı servisini arayınız.* Emniyet fotoselleri engel algılıyor olabilir. Engeli ortadan kaldırın.
Ses yapıyor * Motor rulmanlarında problem olabilir* Dişlilerde kayma olabilir.* Motor sargılarında veya kömürlerinde deformasyon olabilir. Otomatik bahçe kapısı tamir servisini arayınız.
Elektrik geliyor fakat çalışmıyor * Bağlantı kablolarında kopma olmuş olabilir.  Bahçe kapısı tamir servisini arayınız.
Bu kontrolleri yaptıktan sonra sorun devam ederse  cihazı hemen durdurun, elektrik sigortasını kapatın ve
0212 641 02 75 numaralı fotoselli kapı tamir servisi çağrı merkezini arayın.