Hakkımızda


Hakkımızda

Firmamız; 1974’den beri sektöründe kaliteli ürün ve hizmet sunan Güven ÖNDEL tarafından kurulmuştur. 80’li yıllarda alüminyum doğrama ve manuel panjur sistemleri üretimini yaparak faaliyetine başlamıştır; 90’lı yıllarda ilerleyen teknolojik faaliyetleri yakından takip ederek Motorlu panjur sisteminin üretimine başlamıştır. İlk olarak konut panjurlarında uygulanan bu sistemin işyeri kepenkleri ve garaj kapılarında da uygulayarak sektöre canlılık kazandırılmıştır. 2000’li yıllarda otomatik panjur ve kapı sistemleri faaliyetlerine ağırlık verilerek son tüketici ile birlikte bayi çalışmaları hız kazanmıştır.

NilStor olarak panjur, kepenk ve kapı sistemlerinin kurulumunu kendi tesislerimizde yaparak kurumsal firmalarla proje çalışmaları yaptığımız gibi bayi ve son tüketiciyede hizmet vermekteyiz. Satış sonrası teknik servis ve yedek parça desteği olduğu gibi satış öncesinde de teknik destek ile kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekteyiz. Amacımız bizi tercih eden müşterilerimizin taleplerine en uygun çözümü sunmak ve hizmetlerimizden maksimum verim almalarını sağlamaktır.

Firmamız; edindiği tecrübe ve deneyimlerini üretim ve hizmet kalitesine yansıtmayı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Kaliteli ürün-kaliteli hizmet anlayışı temel prensibimizdir.

Sistemlerin hazırlanması, servis ve montajı için tecrübeli ve uzman personel istihdam edilmektedir. Grubumuz tesislerinde en son teknolojiye uygun makine, donanım ve proses know-how’ıyla panjur profilleri imal edilmektedir.

Vizyonumuz

İmalat, satış ve montajını yaptığımız tüm ürünlerimizle müşterilerimizin yaşam ve mekan kalitesini arttırmak, teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan azami derecede faydalanarak kaliteli ve güvenilir bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Panjur, garaj kapısı ve kepenk sektöründe her türlü ürün ve hizmeti üreterek; ürün ve hizmetlerimize ihtiyaç duyan birey ve şirketlere çağdaş üretim ve hizmet teknikleri kullanılarak karşılanması ve ortaya çıkabilecek ihtiyaçlara yönelik yeni ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, ulusal ekonominin gelişmesine katkıda bulunmak, karlılık ile sürekli büyüyerek, paylaşılacak değer yaratmaktır.